Nowa oferta banku

W ramach dynamicznego rozwoju przeróżnej technologii i systemów informatycznych, poszczególne instytucje muszą w ten sam sposób dostosować swoje oferty do potrzeb rynku oraz klienta. Jedną z tego typu instytucji są banki, one również muszą trzymać się i przestrzegać najnowszych trendów, dzięki czemu mogą stale się rozwijać i dalej zadowalać klientów. Dostęp do sieci jest coraz to powszechniejszy, szczególnie wśród młodych osób, które stają się coraz bardziej przedsiębiorcze, wobec czego mogą również potrzebować pewnej pomocy banku w gospodarowaniu pieniędzmi. Nasz bank ma dla Państwa najnowszą ofertę w ramach otworzenia nowego konta. Oferta ta jest skierowana głównie do młodych osób- studentów, uczniów liceum, ale młody dorosły tudzież osoba dopiero wchodząca w dorosłe życie będzie z pewnością zadowolona z niej tak samo, jak Ci wymienieni wcześniej.
Najnowsza oferta konta zwanego „student” skupia swoją uwagę przede wszystkim na tym, by ułatwić młodym zarządzanie swoimi finansami. Dzięki aplkiacji mobilnej w telefonie, użytkownik numeru konta ma stały dostęp do swoich środków, może kontrolować to, ile pieniędzy wchodzi oraz wychodzi z konta i na bieżąco może regulować dzienne limity, a nawet założyć debet!
Wszyscy dobrze rozumiemy potrzeby życia studentów oraz uczniów, dlatego też wiemy, że zazwyczaj te osoby nie dysponują ogromnymi sumami na swoim koncie. W związku z tym wychodzimi im na przeciw- nasza najnowsza oferta zawiera w sobie także darmowe wysyłanie przelewów oraz możliwość wypłaty pieniędzy z bankomatów na terenie całego kraju i Unii Europejskiej! Aby to zrobić, wystarczy w ciągu miesiąca zrobić dosłownie jedną rzecz- dokonać transakcji kartą płatniczą w dowolnym miejscu- czy to sklepie spożywczym, czy to płącąc na przykład za paliwo.
Chcemy także zaoferować naszym klientom możliwość bardzo szybkiego i płynnego wysyłania swoich przelewów. W związku z tym zadbaliśmy o to, żeby kwestia tego, jak długo idzie przelew nie dręczyła naszych klientów. Otóż przelewy na inne konto w naszym banku są ekspresowe! Transakcje odbywają się w przeciągu dosłownie kilku sekund. Zaraz po wysłaniu przelewu na konto osoby, do której przelew kierowaliśmy, dochodzi informacja o przesłaniu pieniędzy.
Sprawa ma się nieco inaczej, jeśli chodzi o inne banki, ale na to także mamy pewne rozwiązanie. To, jak długo idzie przelew do innego banku jest uwarunkowane m.in. porą dnia oraz samym dniem wysłania przelewu. Wszelkie przelewy w godz. 22-6 dnia powszedniego są wysyłane następnego dnia, a te które zostały wysłane w trakcie weekendu- dopiero najbliższego dnia roboczego. Ale dzięki umowom między naszym bankiem a innymi placówkami, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu, że Pańskie przelewy zostaną rozpatrzone podczas pierwszego zaksięgowania przelewów oczekujących! W skrócie: jeżeli dany bank ma np. trzy bloki przyjmowania przelewów z innych banków, Wasz przelew będzie przyjęty już w pierwszym!
Zachęcamy również do przeczytania szczegółowych warunków umowy „student”, która znajduje się na stronie naszego banku.
Serdecznie dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *