Rozwiązanie konkursu wiosennego

Autor: Ania
08.04.2015
Congrats

No ciekawa jestem, kto o tej porze to przeczyta? Nic to, obiecałam, to proszę. Tadaaam!

 Rozstrzygnięcie MOJEGO KONKURSU z „Wielkanocnego jajeczka”.

Prosiłam Was o zmotywowanie mnie za pomocą komentarza. Miało być śmiesznie albo poważnie, prozą albo wierszem. Mimo gorącego okresu świątecznego, powiem Wam, daliście radę! HA! Dzięki wielkie za dorzucenie waszych pomysłów, wcale nie kurtuazyjnie powiem, że podobały mi się wszystkie. Nagrodę główną przwidziałam jednakowoż jedną, zatem zwycięzcę wybrałam sztuk jeden. A jest ni…ą…

Nowy obraz mapy bitowej

Carol, w Twoim komentarzu ujęły mnie trzy rzeczy: propozycja zakochania się na wiosnę, Twoje „fundamentalne lenistwo” i patent z Barbra Streisand. Czuję, że wszystko było napisane po prostu od serca. Dziękuję! Gratuluję, słownik jest Twój.

 

Mam jeszcze jedno wyróżnienie, dla Agnieszki, za:

Agnieszka_koment

Rymowanka cudna, absurdalna tak jak lubię plus ten rym fish-English, no piękne, piękne! Za inwencję twórczą należy Ci się nagroda. Nie będzie to słownik, ale niespodzianka ode mnie. Coś, dzięki czemu przenoszę się myślami do Anglii i o czym niebawem wspomnę w oddzielnym wpisie. Ale na razie sza.

 

Wszystkim wam jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie i pozdrawiam zmotywowana że ho ho. A raczej HO HO. Carol i Agnieszko, przyślijcie mi wasze adresy na maila (jest w zakładce „o mnie”).

 

Jeszcze jedna rzecz, o której zapomniałam (kardiamit, dzięki za przypomnienie)! Tak się skupiłam na moim własnym konkursie, że umknęło mi, że wypadałoby napisać, gdzie ukryłam „zgniłe jajeczko” w moim wielkanocnym wpisie. Jak by nie patrzeć, odnalezienie go umożliwiało udział w DUŻYM KONKURSIE „Znajdź wielkanocne jajeczko”.

Proszę, oto mój zbuczek:

Jako że warsztaty odbywają się przed Wielkanocą, śpiewanie Dobrej Nowiny przed tym jak by nie było najważniejszym dla muzułmanów świętem nabiera całkiem nowego wymiaru.

Rozwiązanie dużego konkursu (pamiętacie, nagrody od PONS i prenumerata National Geographic?) już bardzo wkrótce.

 

2 Responses to “Rozwiązanie konkursu wiosennego”

 • Uczę się francuskiego

  No tak. To jest takie proste!!! Ja sama (nieświadomie) wykorzystałam patent z zakochaniem się i następnie zmotywowaniem się do nauki hiszpańskiego, a mój chłopak do dzisiaj mi w tym pomaga każdego dnia (jest Hiszpanem) :))

  Odpowiedz
  • Ania

   Ania

   Świetny patent. Dla mnie już niedostępny, hihi. Za to mam inne pomysły na „zakochanie”, zapraszam od 17. kwietnia na cykl wpisów „z uczuciem”. :)

   Odpowiedz

Skomentuj

Current ye@r *