Wyniki konkursu

Autor: Ania
02.01.2016
BPJ-kwadrat

Nareszcie! Po świąteczno-sylwestrowo-noworocznych zawirowaniach w końcu mam chwilę na to, żeby ogłosić zwycięzców jemiołowego konkursu.

Bardzo Wam dziękuję za Wasze komentarze i dostarczenie mi dodatkowych wzruszeń. Ogłaszaniu wyników prawie każdego konkursu towarzyszy sakramentalne zdanie „Jury miało trudny wybór”. Dla odmiany u mnie jury miało n a p r a w d ę trudny wybór. Postanowiło się jednak kierować głosem serca i wybrać zwycięzców spośród tych, których komentarze po prostu wzruszyły jury najbardziej. Jury czyli mnie.

A zatem.

I miejsce – Aga.

1_miejsce2

Gratuluję Ci serdecznie! Ścisnęło mi się serce kiedy wyobraziłam sobie ludzi świętujących Boże Narodzenie w trudnych okolicznościach. Zgadzam się z Tobą w pełni, że często nie widzimy tego, jak dużo mamy i jak nam, tak naprawdę, dobrze.

Aga, do Ciebie leci „Sekretne życie pszczół”.

 

II miejsce – Ania.

2_miejsce2

Gratuluję serdecznie! Dzieci, jak już pisałam w komentarzu, wzruszają mnie nieodmiennie. Szczególnie moje własne, oczywiście.Tego rodzaju wzruszenia nic nie może zastąpić.

Aniu, dla Ciebie „Angielskie czasy”. Mam nadzieję, że Ci się przydadzą.

 

III miejsce – Gosia.

3_miejsce2

Gratuluję! Ja też lubię świąteczne reklamy, a co tam. Przyznam się, że miałam lekkie ciarki, kiedy pierwszy raz zobaczyłam allegrową w telewizji. Pozostałe też mi się podobały. Dzięki!

Dla Ciebie „Angielski w karteczkach”.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam wszystkim za odzew i udział w konkursie. Oby Wasze przyszłe Święta dostarczały Wam samych pozytywnych emocji i wzruszeń, które będziecie pamiętali latami.

Wszystkiego, co naj w Nowym Roku, Kochani! Niech każdy dzień zaskakuje Was czymś pięknym i dobrym.

Pa!

 

Skomentuj

Current ye@r *