Dyskretne zapachy perfum możemy nosić na co dzień

Wiele kobiet preferuje zapachy perfum lekkie i delikatne, kwiatowe, owocowe, z nutą drzewną, wanilią oraz piżmem.

Tego typu zapachy znajdziemy w kolekcji perfum damskich od marki Lacoste. Zapachy dla kobiet takie jak Touch of Pink, Pour Femme czy Eau de Lacoste od wielu lat cieszą się dużą popularnością i są chętnie wybierane przez panie w różnym wieku.

Świeże i lekkie zapachy perfum Lacoste damskie

Jeśli zapachy jaśminu, lilii, róży i gardenii najbardziej cię zachwycają, to bez wątpienia jesteś fanką perfum kwiatów. Kwiatowe zapachy mówią, że jesteś osobą przyjazną i otwartą, a jednocześnie beztroską, którą z pewnością trudno jest zdenerwować, ale łatwo sprowokować do uśmiechu. Chociaż głównie kobiety wybierają zapachy kwiatowe, nie jest to również rzadkość wśród wód toaletowych dla mężczyzn. Ze wszystkich zapachów kwiatowych większość mężczyzn preferuje róże, choć wolą ciemne, drzewne, ziemiste zapachy róży od pudrowych i miękkich, ponieważ te pierwsze odzwierciedlają charyzmę i siłę.

Równie popularne wśród kobiet są zapachy owocowe. Zwykle osoby noszące owocowe perfumy, pachnące odważnie, świeżo i promiennie z zapachami takimi jak arbuz, marakuja, truskawka i cytrusy, są uważane za optymistycznych i energicznych ludzi, którzy stają się sercem imprezy i którzy zwykle nie można się z nimi nudzić. Chociaż interpretacja przekazu dostarczonego przez perfumy zależy od użytkownika i osób, które go doświadczają, lepiej byłoby zastanowić się przed założeniem owocowych perfum. Zwykle są one uzupełnione aromatami kwiatów lub drzew, nuty cytrusowe znajdziemy również w zapachach męskich. Specjalnie stworzone zapachy sportowe są pikantne i podnoszące na duchu, zaprojektowane tak, aby były adrenaliną w butelce. Takie zapachy jak perfumy lacoste damskie są lekkie, dodają energii i świetnie sprawdzą się w różnych sytuacjach. Zapachy sportowe zazwyczaj pasują najlepiej do aktywnej osoby. Zwykle są to połączenia nut cytrusowych na górze, czegoś drzewnego lub ziołowego w środku i nuty bazy bursztynowej lub piżmowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here