torba czy organizer do wózka, co jest wygodniejsze?

Torby i organizery do wózków to niezbędne rzeczy, które są przydatne podczas każdego spaceru i w codziennym życiu każdej mamy. Do nich możemy zapakować wszystkie niezbędne rzeczy, zabawki, pieluszki, gadżety. Torby i organizery do wózka mają być przede wszystkim ułatwieniem w podróżowaniu i spacerowaniu.

Na co zwrócić uwagę kupując torbę do wózka?

Jeżeli dopiero stoimy przed wyborem odpowiedniej torby do wózka, powinniśmy zwrócić uwagę na:

  • pojemność torby, im większa tym lepsza. Wielkość torby musimy dopasować do ilości rzeczy, które chcemy w niej nosić. Nie powinna być za duża, ponieważ będzie stanowiła utrudnienie podczas prowadzeniu wózka,
  • waga torby, torba powinna być lekka, dlatego nie powinna być wykonana z materiału, który jest ciężki, lub nie powinna posiadać stelażu, który odpowiada za dodatkowe kilogramy.
  • zorganizowanie wnętrza, cenne są kieszenie w takiej torbie. Odpowiedni model powinien mieć ich wiele.
  • pasek, jest ułatwieniem dla użytkownika. Dzięki niemu możemy korzystać z torby nie tylko jako elementu wózka, ale również odrębnego dodatku.
  • materiał, z którego wykonana jest torba powinien być solidny i odporny na uszkodzenia. Dodatkowo powinien być łatwy w utrzymaniu w czystości i najlepiej wodoodporny.

Torby i organizery do wózków dziecięcych

Czym powinien się charakteryzować dobry organizer?

Gdy chcemy kupić organizer, na samym początku powinniśmy zwrócić uwagę na ilość kieszeni oraz ich rozmieszczenie. Organizer obowiązkowo musi być funkcjonalny.
Kolejna ważna kwestia odpowiedniego organizera to możliwość doczepienia organizera do wózka. Należy sprawdzić to już w sklepie, ponieważ organizer musi być dopasowany do naszego wózka.

Warto również przyjrzeć się z jakiego materiału jest wykonany organizer. Materiał wykorzystany do produkcji powinien być wytrzymały i trwały. Tylko taki organizer posłuży nam długie lata.

Torba do wózka, a organizer

Wiele osób myśli, że torba i organizer to to samo. Torba różni się swoimi funkcjami, od organizera. Organizery zazwyczaj są zawieszane na rączce wózka. Odróżnia je od toreb to, że ich konstrukcja jest otwarta, organizer ma kilka przegródek.

Dzięki takiej konstrukcji, jesteśmy w stanie odpowiednio rozłożyć najpotrzebniejsze rzeczy, które są nam często potrzebne i chcemy je mieć pod ręką. Gdy wybierzemy dobrze zaplanowany organizer, unikniemy konieczności posiadania torby do wózka.

Przeczytaj też: http://www.wypaplani.pl/spiworki-do-wozkow-fotelikow-i-sanek-jakie-warto-wybrac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here