Wyjątkowa pamiątka wyjątkowego wydarzenia

W życiu człowieka dochodzi do wielu ważnych wydarzeń, które wymagają uwiecznienia w formie zdjęć lub szczególnych pamiątek. Chyba każdy z nas posiada świecę chrzcielną, zdjęcia z Pierwszej Komunii, krzyżyk z Bierzmowania czy też suweniry z zagranicznych wycieczek. Dorośli bardzo często mają przy sobie zdjęcia swoich pociech, trzymają w bezpiecznym miejscu pierwsze ubranka córek i synów lub mają nagrania z okresu, gdy ich dzieci były jeszcze bardzo małe.

Pamiątka z najważniejszego dnia w życiu

We wstępie nie wspomnieliśmy jednak o najważniejszym wydarzeniu w życiu każdego dorosłego człowieka, jakim jest jego ślub i wesele. Oczywiście, nie chcemy tutaj kategoryzować tego typu uroczystości, jednak to właśnie zawarcie związku małżeńskiego otwiera nowy etap w życiu człowieka. Poza tym – tak samo jak w przypadku Pierwszej Komunii czy osiemnastych urodzin – taka sytuacja przydarza się tylko raz w życiu! Dlatego rzeczona celebracja wymaga szczególnego uwiecznienia, które zarazem będzie przepiękną pamiątką. Bez wątpienia tę rolę spełnią obrazy na ślub ukazujące Wasze własne wesele!

Sztuka + emocje i wspomnienia = połączenie idealne

Od zawsze wiadomo, że sztuka jest najlepszym sposobem na wyrażenie emocji. Pozwala na przedstawienie dowolnego wydarzenia w sposób niebanalny, subtelny i tak bardzo odmienny od zwykłej fotografii. Zlecając namalowanie obrazu, sami możemy wybrać, co konkretnie chcemy uwiecznić i w jaki sposób. To pozwala na uniknięcie niekorzystnych zdjęć, wykonanych w jak najmniej odpowiednim momencie. Na płótnie wszystko będzie wyglądać tak, jak powinno. Gdy na nie spojrzycie, nic nie zaburzy podniosłego i romantycznego charakteru Waszych wspomnień.

Wyjątkowa pamiątka jedynego w swoim rodzaju wydarzenia

Jak już pisaliśmy wcześniej, jedyna w swoim rodzaju okazja, jaką jest wesele, zasługuje na niezwykłą formę uwiecznienia. Obrazy na ślub sprawdzą się w tej roli fenomenalnie. Powiedzcie szczerze, ile znacie osób, które posiadają własne portrety lub płótna, na których są uwiecznieni w najważniejszych momentach życia? W dzisiejszych czasach rządzą aparat i kamera. Jednak co się stanie z setkami zdjęć i godzinami filmów, jeśli zagubi się lub zarysuje bądź złamie płytka CD? O pendrive’ach nawet nie wspominajmy – chyba każdy zgubił co najmniej jednego. A tak głupia strata cennych pamiątek wyjątkowo boli. Na szczęście, w przypadku dzieł sztuki Wam to nie grozi. Rama z płótnem zawieszona nad kominkiem nie tylko pozwoli Wam na codzienne wspominanie najpiękniejszego dnia życia, ale także będzie stanowiła piękną ozdobę Waszego domu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSmak mango
Następny artykułJak napisać ogloszenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here