Chwila wytchnienia

0
2957

Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia od ciężkich godzin w pracy lub szkole. Po ciężkim dniu pragniemy odpocząć, wyciszyć się lub całkowicie wyłączyć. Niektórzy wybierają spędzenie tego czasu przed telewizorem inni spędzają czas aktywnie i w ten sposób się relaksują, jeszcze inni wybierają jogę. Joga pomaga w oczyszczaniu całego ciała, a także ducha z wszelkich trudów dnia codziennego.

Joga i jej cudowne właściwości

Najbardziej odprężającą i relaksacyjną pozycją podczas praktykowania jogi jest pozycja savasana. Pozycja nie jest w żaden sposób skomplikowana, wystarczy położyć się na plecach, rozluźnić wszystkie mięśnie i zamknąć oczy. Niestety w tym ułożeniu bardzo szybko można się rozproszyć, dlatego z pomocą przychodzą woreczki relaksacyjne na oczy do jogi.

Woreczki relaksacyjne

Woreczki te kładziemy na oczy, pomogą nam rozluźnić oczodoły i sprawią, że obraz będzie całkowicie ciemny. Będziemy mogli skupić się tylko i wyłącznie na relaksie, a wszystko to, co nas rozprasza, odejdzie na bok. Gdyby nie woreczki relaksacyjne, każdy szmer, który byśmy usłyszeli, sprawiałby notoryczne otwieranie oczu. Dzięki nim nasz organizm i układ nerwowy będzie mógł się całkowicie zregenerować. Gdy wykonujemy te pozycje prawidłowo, możemy pozbyć się wszelkich stresów, napięć czy lęków. Właśnie wtedy możemy nabrać siły i napełnić się nową, zdrową energią. Woreczek na oczy z jedwabnym pokrowcem, nie tylko pozwoli skupić się na sobie i swoim relaksie, a dodatkowo przez jego cudowny zapach da ukojenie i świetnie nas wyciszy.

Osoby początkujące

Woreczek na oczy z kamieniami półszlachetnymi to świetna rzecz dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z jogą. Niestety takim osobom jeszcze ciężko zapanować nad swoim umysłem, dlatego podczas pozycji savansy, ich umysł często jest rozproszony, a natłok myśli nie pozwala na pełny relaks. Osoby początkujące tym bardziej powinny zakupić takie woreczki, ponieważ dużo łatwiej będzie im się nauczyć, tak odprężać swój organizm, jak powinno się to robić. Dla osób bardziej doświadczonych będzie to wspaniałe przeżycie i odkrycie tej cudownej pozycji relaksacyjnej na nowo.

Dodatkowo wielkim plusem woreczków relaksacyjnych jest to, że są bardzo tanie i wygodne w użytkowaniu. Ich miękki bawełniany materiał idealnie wpasuje się w każdy rodzaj oczu, a cudowny lawendowy zapach sprawi, że ciało ogarnie przyjemna fala spokoju. Woreczki wypełnione są lekkimi ziołami, co sprawia, że są praktycznie nieodczuwalne na oczach.

Artykuł powstał we współpracy z https://yogabazar.pl/pol_m_Relaksacja_Woreczki-na-oczy-208.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here