etui

W poszukiwaniu niedrogiego, ale atrakcyjnego gadżetu na upominek dla babci, warto rozważyć możliwość zamówienia kolorowego etui z nadrukowanymi na jego powierzchni zdjęciami. Takie kejsy na telefon mają dużą wartość sentymentalną, zwłaszcza gdy na ich powierzchni umieścimy prywatne fotografie. Jeśli ma być to prezent dla babci, najlepszym wyborem będą zdjęcia jej dzieci, wnuków czy prawnuków.

Gdzie zamówić taki case?

W sklepach stacjonarnych specjalizujących się w sprzedaży akcesoriów do telefonów znajdziemy jedynie gotowe modele pokrowców dedykowanych konkretnym wersjom telefonów. Jeśli zależy nam na przygotowaniu indywidualnego kejsa na smartfon, musimy skorzystać z usług firmy internetowej, która udostępnia użytkownikom bezpłatny kreator etui. Przy pomocy tego typu narzędzia możemy samodzielnie przygotować interesujący nas nadruk z wcześniej wybranych fotografii. Powierzchnię etui możemy ozdobić jednym zdjęciem lub wieloma fotografiami, co w przypadku prezentu dla babci wydaje się najciekawszą opcją. Kejsy na telefon z indywidualnym nadrukiem to najczęściej elastyczne nakładki wykonane z amortyzującego wstrząsy materiału o właściwościach sylikonu. Taki prezent będzie zatem gadżetem nie tylko atrakcyjnym wizualnie, ale i niezwykle funkcjonalnym, zwiększającym bezpieczeństwo codziennego użytkowania smartfona.

Jak przygotować nadruk?

Korzystając z kreatora etui na telefony, cały proces projektowania pokrowca spoczywa w naszych rękach. W pierwszej kolejności musimy wybrać model pokrowca dopasowany do wersji telefonu, z jakiego korzysta babcia. Następnie wybieramy interesujący nas schemat zdobienia, czyli układ pól, na które następnie przeciągniemy wybrane zdjęcia. Kolejny etap to właśnie odnalezienie potrzebnych nam fotografii i ich wgranie do kreatora. Narzędzie samodzielnie je wyskaluje, tak by nie straciły na jakości i zajmowały odpowiednią ilość miejsca. Na koniec projekt możemy uzupełnić krótkim napisem. Mogą to być życzenia, znany cytat czy inicjały babci. Takie samodzielnie zaprojektowane kejsy na telefon to unikalne gadżety o niezwykle osobistym charakterze, które sprawdzają się w charakterze prezentów nie tylko dla babć, ale i innych bliskich nam osób.

Gdy Twoje fundusze są niewielkie i brakuje Ci pomysłu na prezent, a wiesz, z jakiego modelu smartfona korzysta Twoja babcia, zamów dla niej kolorowy kejs na telefon z nadrukowanymi na jego powierzchni zdjęciami. Taki osobisty gadżet z pewnością przypadnie do gustu każdej babci, zwłaszcza jeśli powierzchnię pokrowca ozdobią fotografię najbliższych jej osób, dzieci i wnuków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here