Nowa oferta banku

W ramach dynamicznego rozwoju przeróżnej technologii i systemów informatycznych, poszczególne instytucje muszą w ten sam sposób dostosować swoje oferty do potrzeb rynku oraz klienta. Jedną z tego typu instytucji są banki, one również muszą trzymać się i przestrzegać najnowszych trendów, dzięki czemu mogą stale się rozwijać i dalej zadowalać klientów. Dostęp do sieci jest coraz to powszechniejszy, szczególnie wśród młodych osób, które stają się coraz bardziej przedsiębiorcze, wobec czego mogą również potrzebować pewnej pomocy banku w gospodarowaniu pieniędzmi. Nasz bank ma dla Państwa najnowszą ofertę w ramach otworzenia nowego konta. Oferta ta jest skierowana głównie do młodych osób- studentów, uczniów liceum, ale młody dorosły tudzież osoba dopiero wchodząca w dorosłe życie będzie z pewnością zadowolona z niej tak samo, jak Ci wymienieni wcześniej.
Najnowsza oferta konta zwanego „student” skupia swoją uwagę przede wszystkim na tym, by ułatwić młodym zarządzanie swoimi finansami. Dzięki aplkiacji mobilnej w telefonie, użytkownik numeru konta ma stały dostęp do swoich środków, może kontrolować to, ile pieniędzy wchodzi oraz wychodzi z konta i na bieżąco może regulować dzienne limity, a nawet założyć debet!
Wszyscy dobrze rozumiemy potrzeby życia studentów oraz uczniów, dlatego też wiemy, że zazwyczaj te osoby nie dysponują ogromnymi sumami na swoim koncie. W związku z tym wychodzimi im na przeciw- nasza najnowsza oferta zawiera w sobie także darmowe wysyłanie przelewów oraz możliwość wypłaty pieniędzy z bankomatów na terenie całego kraju i Unii Europejskiej! Aby to zrobić, wystarczy w ciągu miesiąca zrobić dosłownie jedną rzecz- dokonać transakcji kartą płatniczą w dowolnym miejscu- czy to sklepie spożywczym, czy to płącąc na przykład za paliwo.
Chcemy także zaoferować naszym klientom możliwość bardzo szybkiego i płynnego wysyłania swoich przelewów. W związku z tym zadbaliśmy o to, żeby kwestia tego, jak długo idzie przelew nie dręczyła naszych klientów. Otóż przelewy na inne konto w naszym banku są ekspresowe! Transakcje odbywają się w przeciągu dosłownie kilku sekund. Zaraz po wysłaniu przelewu na konto osoby, do której przelew kierowaliśmy, dochodzi informacja o przesłaniu pieniędzy.
Sprawa ma się nieco inaczej, jeśli chodzi o inne banki, ale na to także mamy pewne rozwiązanie. To, jak długo idzie przelew do innego banku jest uwarunkowane m.in. porą dnia oraz samym dniem wysłania przelewu. Wszelkie przelewy w godz. 22-6 dnia powszedniego są wysyłane następnego dnia, a te które zostały wysłane w trakcie weekendu- dopiero najbliższego dnia roboczego. Ale dzięki umowom między naszym bankiem a innymi placówkami, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu, że Pańskie przelewy zostaną rozpatrzone podczas pierwszego zaksięgowania przelewów oczekujących! W skrócie: jeżeli dany bank ma np. trzy bloki przyjmowania przelewów z innych banków, Wasz przelew będzie przyjęty już w pierwszym!
Zachęcamy również do przeczytania szczegółowych warunków umowy „student”, która znajduje się na stronie naszego banku.
Serdecznie dziękujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here