3 korzyści zapisania się na wczasy z dietą dr Dąbrowskiej

Chcesz rozpocząć zdrową dietę? W takim przypadku doskonałym wyborem może być znana teraz dieta warzywno-owocowa opracowana przez dr Dąbrowską. Aby poznać jej główne zasady, można również zapisać się na wczasy dietetyczne. Oto 3 korzyści skorzystania z tej oferty!

1. Kompleksowe przygotowanie do diety

Każde wczasy z dietą dr Dąbrowskiej są prowadzone na bazie programu dietetycznego opracowanego przez tę znaną dietetyczkę. Podczas nich uczestnicy mogą jednak nie tylko próbować posiłków szykowanych według jej przepisów, lecz również samodzielnie poznać zasady ich komponowania.

Podczas wczasów z dietą dr Dąbrowskiej prowadzone są szkolenia i konsultacje indywidualne, w trakcie których można dowiedzieć się praktycznie wszystkiego dotyczącego tej popularnej obecnie diety. To zatem przystępny sposób, aby zdobyć najważniejsze informacje, a dzięki temu samodzielnie kontynuować dietę w domu.

2. Szeroka oferta usług w programie

Ośrodki organizujące wczasy z dietą dr Dąbrowskiej mogą zaproponować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy usług poza samą dietą. Dzięki temu zapewniają komfortowy, ale też aktywizujący wypoczynek.

W ramach wczasów można skorzystać z usług jak:

– masaże
– zabiegi upiększające
– dostęp do basenu, jacuzzi, sauny
– wycieczki zorganizowane
– warsztaty motywujące
– uprawianie sportów, na przykład nordic walking, jazda na rowerze, aerobik
– konsultacje z dietetykiem, trenerem osobistym
– wykonanie testów na nietolerancję pokarmową

3. Inwestycja we własne zdrowie

Ponadto zapisanie się na wczasy z dietą dr Dąbrowskiej pozwala również na poprawę swojego zdrowia. To propozycja dla osób, które chciałyby zadbać o siebie i swoje zdrowie i wygląd.

Dieta dr Dąbrowskiej rekomendowana jest między innymi dla osób z dolegliwościami układu krążenia – serca i układu krwionośnego. Pomaga w poprawie samopoczucia przy nadciśnieniu tętniczym, miażdżycy, u osób po zawałach serca.

Także dieta warzywno-owocowa pomaga w detoksie organizmu – usuwaniu szkodliwych produktów przemiany materii, metali ciężkich, pestycydów i innych składników nagromadzonych w ciągu lat, aby poprawić swój stan zdrowia. Dzięki zasadom poznanym podczas wczasów dietetycznych można zadbać o siebie kompleksowo – to przyszłościowa inwestycja w zdrowie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Instytutu Zdrowia Sofra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here